Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Krovinorez - jakou znacku doporucite?

 o Navštíveno 5208x o
o 31.03.2017, 15:30 | Knightey-
Potrebuji koupit krovinorez na sekani strane o cca 600m2. Seka se dle toho jak to roste ale asi 1x za 2 mesice.
Sekat chci prevazne ocelovym nozem. Strunou jen kolem prekazek, plotu atp.
Co koukam na ruzne parametry od ruznych vyrobcu, tak strasne se odlisujou v pomeru cena/vykon.
Ihned jsem vyloucil 4 taktkni motory, protoze jejich cena je fakt premrstena...

Ma smysl pri takovem pouzitii vubec uvazovat o drahem stroji a volit neco jako je Oleo-Mac, Husquarna, Sthil atp?
Nebo proste staci koupit o to vykonejsi stroj znacky HECHT a nebo Fieldmann?
Docela me zaujmul ten HECHT ale nevim jak je to s kvalitou?
Fieldmann neznam vubec - asi cina ale na Heurece to ma docela dobre hodnoceni.

Hecht -> [ Link ]
Oleo-Mac -> [ Link ]
Husquarna -> [ Link ]
Fieldmann -> [ Link ]



o 31.03.2017, 21:16 | sir_richard
S hechtem jsem delal 4x rocne cca 1000m peknyho plevelu ocelovym nozem a je to uz cca 5 let a porad to funguje, tak uz delam jen strunou a casteji
Na to domaci mi to staci,az se posere, tak to vyhodim a je to
o 31.03.2017, 23:11 | kuchta
Mám doma tohohle Hechta a pohoda,posekal jsem sním toho už hodně,pořád drží a jen tak se nezastaví (má sílu) . Je pravda že strunová hlava vydržela asi hodinu sekání a pak v ní praskl nějaký zobáček a rozpadla se. Tak sem koupil v mountfieldu od oleomagu takovou tu rychlonavíjecí hlavu (super věc). A od tý doby do toho leju jen benzín s ojejem. Po zimě startuje na první škubnutí. Za ty prachy....
o 01.04.2017, 09:51 | Only_One
Já mám od mauntfildu stariclej oleo Mac od roku 1996 a dělník neuvěřitelnej. Když nic mají na všechno díly všude po republice. Já bych volil buď tu husqarnu anebo obdobně drahej model u bedy travnicka
o 02.04.2017, 00:16 | Knightey-
Asi kdybych prave ho pouzival X krat do mesice, tak nevaham a sahnu po znacce jako je Oleo-Mac ci Husquarnu atp...
Ale vzhledem k tomu pouziti nevim, jestli to neni uplna skoda...
o 03.04.2017, 08:49 | Only_One
600 metrů je docela otročina, vyber si silnej stroj, , hlavně si vyber co to má rukojeť na obě ruce, né jen to mini držátko a ještě bych se kouknul na postroj k tomu. Protože jsem měl půjčený křoviňák, který mě po 15 minutách tak řezal do ramen, že to nebylo nic příjemného. A servis k tomu, díly budou třeba na všechny značky.
o 03.04.2017, 09:53 | Knightey-
Only_One: souhlas.
Rozhodne riditka a prave ten HECHT ma vetsi objem a silnejsi motor jak ten Oleo-Mac a cena je polovicni.
Zajimaly me zkusenosti a ohlasy. Tech je zde par a relativne pozitivni.
o 03.04.2017, 11:08 | kuchta
A u Hechta je i postroj.
o 03.04.2017, 14:16 | Only_One
akorát bacha na postroj, nejsem zrovna hubenej a ramena uzky nemam a nedokazal jsem prostě pohodlně seštelovat přes záda, aby to bylo příjemný a závěs byl moc vysoko. Tuším to byla nějaká husqarna zrovna.
o 06.04.2017, 22:32 | Hanes
Toho hechta mam 5 let. Dosekavam s nim kolem plotu, znicil nekolik krovisek, naletovejch stromku a podobne. Hlavu na strunu i nuz mam stale puvodni, vse funguje. Postroj je na mych 183cm a 80 kg idealni, nastavit se da. Ruce ani zada z toho nebolej. Doporucuji.
o 09.04.2017, 21:58 | Knightey-
Tak jsem dnes koupil toho Hechta 145.
Tak uvidime po prvnim sekani. Docela me prekvapila tichost motoru.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3297 sekund.